3R: The Three Ukrainian Revolutions: project aims and current state of research

  • Przemysław Pazik Warszawa
  • Paweł Pujszo Warszawa

Pobrania

Dane o liczbie pobrań nie są jeszcze dostępne.

Biogramy autorów

Przemysław Pazik, Warszawa

Przemysław Pazik – posiada stopnie naukowe z historii i języka włoskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował również na uniwersytetach w Bolonii i Perugii. W 2015 r. ukończył Kolegium Europejskie w Natolinie (magister europejskich nauk interdyscyplinarnych). Obecnie jest doktorantem Uniwersytetu Warszawskiego.

Paweł Pujszo, Warszawa

Paweł Pujszo – uzyskał tytuł magistra w zakresie europejskich studiów interdyscyplinarnych w Kolegium Europejskim w Natolinie. Wcześniej ukończył Uniwersytet w St Andrews ze stopniem magistra historii nowożytnej, ma także tytuł licencjata z historii oraz polityki na Uniwersytecie w Warwick. Ostatnio interesował się bilateralnymi stosunkami UE z Rosją, USA i Chinami.

Opublikowane
2017-12-28
Jak cytować
PAZIK, Przemysław; PUJSZO, Paweł. 3R: The Three Ukrainian Revolutions: project aims and current state of research. Wrocławski Rocznik Historii Mówionej, [S.l.], v. 7, p. 487-489, gru. 2017. ISSN 2084-0578. Dostępny w: <https://wrhm.pl/index.php/wrhm/article/view/188>. Data dostępu: 22 mar. 2019 doi: https://doi.org/10.26774/wrhm.188.
Dział
Kronika naukowa