Sprawozdanie z projektu „Z niemieckiego Kamenz z do polskiego Kamieńca. Życie społeczno-kulturalne, polityczne i gospodarcze gminy Kamieniec Ząbkowicki w okresie kształtowania się polskiej administracji i Polski Ludowej”

Pobrania

Dane o liczbie pobrań nie są jeszcze dostępne.

Biogram autora

Łukasz Piotr Pintal, Uniwersytet Wrocławski

Student historii Uniwersytetu Wrocławskiego, laureat VIII edycji „Grantu Oral History” przyznawanego przez Ośrodek „Pamięć i Przyszłość” we Wrocławiu. Zainteresowania: historia Śląska, historia XX w., historia Kościoła katolickiego na Śląsku. Wiceprezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Kamienieckiej w Kamieńcu Ząbkowickim.

lukaszpintalkz@wp.pl

Opublikowane
2019-06-26
Jak cytować
PINTAL, Łukasz Piotr. Sprawozdanie z projektu „Z niemieckiego Kamenz z do polskiego Kamieńca. Życie społeczno-kulturalne, polityczne i gospodarcze gminy Kamieniec Ząbkowicki w okresie kształtowania się polskiej administracji i Polski Ludowej”. Wrocławski Rocznik Historii Mówionej, [S.l.], v. 8, p. 435-440, cze. 2019. ISSN 2084-0578. Dostępny w: <https://wrhm.pl/index.php/wrhm/article/view/233>. Data dostępu: 21 lip. 2019 doi: https://doi.org/10.26774/wrhm.233.
Dział
Kronika naukowa